Ücretsiz Danışma Hattı 0 800 448 3 862

HABERLER

CF MOTO 400 NK Geliyor

17 Şubat 2017 Cuma

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) bünyesinde 2011 yılından beri faaliyetlerine devam eden CF Moto, sürekli gelişim ve yenilikçi ilkesinden taviz vermeyerek naked sınıfına “400 NK” modelini dahil ediyor.

NK serisinin yeni üyesi 400 NK, NK ailesinin tüm gelişmiş ve güçlü genlerini bir araya getirilerek dizayn edildi. Hız Şövalyesi olarak tanımlanan 400 NK, dinamik yapısı ve güçlü performansı ile adrenalinizi yükselmeye geliyor.

400 cc, çift silindir, sıvı soğutmalı motor yapısına sahip 400 NK’da, yakıt sistemi olarak kullanılan BOSCH EFI ile gaz tepkimeleri ayarlanarak düşük yakıt tüketimi sağlandı.

Hep daha fazlasını isteyen motosiklet kullanıcılarının hayalindeki özelliklere sahip 400 NK’da, mükemmel bir frenleme sağlamak için önde 300 mm hidrolik çift disk, arkada ise 240 mm papatya disk fren kullanılmış. Diskler kullanılan J.Juan marka çelik hortumlu fren sistemi ve Continental ABS fren sistemi ile desteklenmiştir.  

Konforlu ve yüksek performanslı sürüşten taviz vermeden, yolculuğun keyfini çıkartman için tasarlanan monoshock arka amortisör yapısı yoldan gelebilecek darbeleri yok ederek, dengeli ve keyifli yolculuk yaşamanı sağlıyor.

Euro 4 normlarına uygun olarak gelen 400 NK, seninle yeni maceralar için hazır.

Tüm Haberler