Ücretsiz Danışma Hattı 0 800 448 3 862

HABERLER

CF MOTO 150 NK: Sürüş Seçeneğini Sana Bırakıyor

1 Haziran 2017 Perşembe

Sınıfında bir ilki gerçekleştiren CF moto 150 NK ekonomi ve sport sürüş modu  ile sürüş seçeneğini sana bırakıyor. Sport moduyla heyecanı doruklarda yaşayabilir ya da ekonomi moduyla yolun tadını çıkarabilirsiniz.

Kontak açıldığında otomatik çalışan gündüz farı (led drl) tüm hava koşullarında ve trafikte kolaylıkla farkedilmenizi ve yol görüşünüzü artırmanızı sağlar. LCD gösterge panelinin geliştirilmiş dizaynı sayesinde de sürücünün algısının dağılmadan motosiklete daha hakim olmasını sağlar.

Dinamik çizgileri ve sportif görünümü, 149.4 cc, üstten tek eksantrikli, 4 zamanlı sıvı soğutmalı, 8500 rpm, 8.8 kw(12hp) güç üretebilen motoru ile yollardan ayrılamayacaksın. Ayrıca BOSCH EFI yakıt sistemi sayesinde hem sport hem ekonomi modunda düşük yakıt sarfiyatı ile cebinizi koruyacak.

Kafes şasi yapısı, çarpıcı turkuaz rengi, keskin tasarımı, tüm aydınlatmalarındaki ledleri, üstün süspansiyon ve fren sistemleri ile sağlamlığını, enerjisini, atikliğini, farkedilirliğini ve güvenliğini tam anlamıyla yolda hissedeceksiniz.

Yüksek enerjisi sayesinde 150 NK ile kendini yollardan alıkoyamayacaksın.

Tüm Haberler