ATV ve UTV gibi off-road araçlardan Touring motosiklet modellerine kadar geniş bir yelpazede üretim yapan CFMOTO’nun ürün tanıtımlarına, indirim fırsatlarına ve Sıra Dışı Rotalar yazı dizisine haberler sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz! Tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken NK serisi motosikletler, motor güçleri ve üstün performanslarıyla göz dolduran ATV’ler ve CFMOTO’nun katıldığı fuarlar ile alakalı tüm bilgilerin yer aldığı haberler kategorisinde, belirli dönemlerde gerçekleştirilen 12 taksit fırsatına dair detayları da bulabilirsiniz!

CFMOTO’ya Dair Tüm Bloglar Burada!

Üretimini yaptığı kaliteli ve dayanıklı araçları ile rakiplerinden bir adım önde bulunan CFMOTO, belirli dönemlerde farklı kurumlar ile anlaşmalar yaparak kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Özellikle de Lukoil ile yaptığı anlaşma sayesinde müşterilerinin yakıta ayırdıkları bütçede tasarruf etmelerine olanak sağlayan CFMOTO, aynı zamanda gerçekleştirdiği anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkânı ile de motosiklet tutkunlarına araç alma konusunda yardımcı olmaktadır. Bu ve benzeri daha pek çok haberin, 150 NK gibi motosiklet modellerinin tanıtımlarının ve hem araç denemek hem de yeni deneyimler edinmek adına gerçekleştirilen rota sürüşlerinin yer aldığı haberler kategorisini ziyaret ederek, siz de merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilir; CFMOTO tarafından gerçekleştirilen kampanyaları zamanında öğrenebilir ve yeni bir ürün hakkında detaylı bilgiyi kolayca edinebilirsiniz!

CFMOTO Türkiye resmî web sitesinin açıldığı andan itibaren düzenli bir şekilde güncel haberlerin paylaşıldığı haberler kategorisini takip ederek hem off-road ve on-road araçlar hakkında bilginizi artırabilir, hem de kampanyalardan anında faydalanmak için vakit kaybetmeden harekete geçebilirsiniz!

Fiyat Listesi