650 MT ile Nepal’e Sürüyoruz Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve Can Küngör’ün CF Moto 650 MT ile Türkiye’den çıktıkları Nepale yolcuğu 16.gününde hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye sınırları içerisinde İstanbul’dan hareket ederek Safranbolu, Göreme, Mardin ve Van’da mola verdikten sonra İran’a ve oradan Pakistan’a devam eden Erkin Yeşil ve Can Küngör, CF Moto ile Sıra Dışı Rotalar’da hedeflerine varmak için yolculuklarına ve 650 MT’yi test etmeyi devam ediyorlar.

650 MT ile yolculuklarının 5500 km’lerinde Pakistan sınırları içerisinde devam eden Erkin Yeşil ve Can Küngör, motosiklet ve kullandıkları ekipmanlar hakkında da bilgi vermeye devam ediyor. Türkiye sınırları içerisinde yağışlı havalarda sürdükleri 650 MT’yı şimdi çöl yollarında oldukça sıcak havalarda süren Erkin Yeşil, tüm yol ve hava koşullarında kullanmalarına rağmen en ufak bir bakım gerektirecek sorunla karşılamadıklarını, günde 600 km yol almalarına rağmen motosikletin titreşiminin yok denecek kadar az olduğunu bu da kendilerinde yorgunluk hissi yaratmadan keyifle yol almalarını sağladığını ve yakıt olarak da gayet ekonomik olduğu belirtip, her şeyin yolunda gittiğini ifade etti.

Yolculuğa çıkarken motosiklet ve kişisel aksesuarlarda Motovento markalarını tercih eden Erkin Yeşil ve Can Küngör, hafifliği ve havalandırma sisteminin iyi olması sebebiyle kaskta HJC marka RPHA 11 modelini, çöl sıcaklıklarında ve yağmurlu havalarda kullanımının uygun olması sebebiyle botta Alpinestars Belize Drystar Oiled modelini ve ön çanta olarak Shad markasını kullandıkları için tüm ürünlerden memnun olduklarını ve başarılı seçimler yaptıklarını ifade ettiler.

CF Moto ile Sıradışı Yolcular’da Nepal yolculuğu ile ilgili gelişmeleri CF Moto sosyal medya hesaplarından ve CF Moto youtube sayfasından takip edebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/cfmototurkiye
İnstagram: https://www.instagram.com/cfmototurkiye/
Twitter: https://twitter.com/cfmototurkiye
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7t...FpVWhDp0iz3hUg

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi