Aradığın Heyecan Onda Var

İster hafta içi ister hafta son, İster kısa mesafe ister uzun mesafe, senin için bunların bir önemi yoksa CF Moto 400NK her koşulda yanında.

CF Moto 400NK’nın muhteşem performansı ile içindeki seni harekete geçirmek hiç de zor olmayacak. 400 cc hacimli motor yapısı, 9500 rpm 29.5 kw güç üretebilen motor bloğu ile olağanüstü bir güç yaşatıyor.

2 farklı sürüş moduna sahip 400NK, tamamen kullanıcısının isteğine göre, ekonomi ve sport modu ile heyecan dolu bir sürüş yaşatıyor. Tek bir düğme ile sürüş modunu değiştirerek içindeki sürüş heyecanını hiç kaybetmeyeceksin.

Gücü ve konforu en iyi şekilde kullanıcılarına sunarken güvenliği de en üst seviyeye taşıyan 400NK ön tekerleğe takılı çift fren diski, arka tekerleğe takılı dalgalı fren diski üzerine konumlandırılmış J.JUAN FREN ve ABS sistemleri ile daha kontrollü yavaşlama ve durma olanağı sunuyor.

Dinamik yapısı ve etkileyici tasarıma sahip CF Moto 400 NK, O-ringli zincir yapısı ile motordan tekerleğe aktarılan güç kaybını azaltıyor ve özel diş yapısı ile daha çok yağ tutarak seri hızlanma sağlıyor.

Hayallerini daha fazla erteleme, sınıfının yeni gözdesi CF Moto 400NK’yı daha yakından tanımak için bir CF Moto Bayisi’ne uğramak için acele et! Satış noktaları ve detaylı bilgi için www.cfmoto.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutma.

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi