CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali Afyonkarahisar’da 6-7-8 Eylül tarihlerinde düzenlenecek.

Motor sporlarının kalbinin atacağı Afyonkarahisar’da kalitesini kanıtlamış CF Moto ATV ve UTV ürünlerinin de test alanı yer alacak. MXGP alanına gelen tüm katılımcılar test sürüşü yaparak modelleri yakından inceleyebilir, keyifli saatler geçirebilir.

Dünyadaki OFF-ROAD Motor Sporları arasındaki en popüler etkinlik olan MXGP, geçen yıl olduğu gibi Dünya Motokros Şampiyonası’nın 17.’nci ayağı olan Avrupa Şampiyonası finali ve yine ilk defa Dünya Kadınlar Şampiyonası’nın finali MXGP ve MX2 Afyonkarahisar’da yapılacak. 200’e yakın fazla sporcuya ev sahipliği yapacak. 2018 yılında en iyi pist ödülünü alan Afyon Motor Sporları Merkezi’nde 4 farklı şampiyona da sporcular yarışacak.

2011 yılından beri Türkiye motosiklet sektöründe adından söz ettiren ve touring modellerinin kalitesini Sıradışı Rotalar turları ile kanıtlayan CF Moto, MXGP alanında ATV ve UTV modellerini de test sürüşüne açarak herkesi 3 gün sürecek eğlence dolu maceraya bekliyor.

 

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi