CFMOTO, 2016 Yılı Bayi Toplantısını UMA Çatısı Altında Gerçekleştirdi

UMA çatısı altında Türkiye yollarına çıkan, motosiklet sektörünün güçlü kuruluşlarından biri olan CF Moto, 9-12 Kasım tarihleri arasında yerli ve yabancı iş ortaklarının katılımı ile yapılan “2016 Yılı Bayi Toplantısında” yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Her ürünü için sıfır hata ilkesiyle çalışan CF Moto, Türkiye pazarına başarılı ürünlerini sunmaya devam ediyor. 2011 yılında UMA bünyesine katılan CF Moto’ya ait yeni ürünler toplantıda oldukça ilgi gördü.

Toplantıda tanıtılan touring sınıfının başarılı ürünleri arasında yerini alan "150 NK" benzersiz tasarımı ve motor gücü ile segmentinde bir adım önde olacağa benziyor. 6 ileri vitese sahip yapısı, kolay okunabilen göstergesi ve güçlü kafes şasisi ile benzersiz bir sürüş keyfi sağlayacağını vaat ediyor.

CF Moto, arazide güç isteyenler için, konfordan taviz vermediği ATV modellerinden C-Force 450, C-Force 550 ve C-Force 800 modelleri ile kullanıcılarını mutlu edecek gibi görünüyor.

UTV modellerinden “Z-Force 800 Ex”in ayarlanabilir direksiyon yapısı, 8 supaplı ve sıvı soğutmalı yapısı; kolay manevra kabiliyeti sağlayan EPS sistemiyle birleşerek maksimum sürüş keyfi için yaratıldı.

UTV sınıfının diğer modeli “Z-Force 550”in özellikleri arasında ise dayanıklı ön cam ve üst tavana sahip yapısı kendinizi güvende hissetmenizi sağlayarak her türlü koşulda gücün sizde olacağına dikkat çekiyor.

Aynı sınıfın bir diğer üyesi “U-Force 550” de yer alan EFI enjeksiyon sistemi sağladığı yakıt verimliliği sayesinde kullanıcılarına uzun doğa yolculuklarında kolaylık sağlıyor.

CF Moto 2016 yılında detaya önem veren yenilikçi tasarım anlayışı ile motosiklet kullanıcılarının beğenisini kazacağa benziyor.

SON HABERLER

NK Serisinin Yaramazı 150 NK

150 cc segmetinde rengiyle, dizaynıyla ve gücüyle tüm dikkatleri üzerine &ccedil...

Aradığın Heyecan Onda Var

İster hafta içi ister hafta son, İster kısa mesafe ister uzun mesafe, senin için bunla...

UMA bünyesindeki CF Moto 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.

Motosiklet sektörünün güçlü kuruluşlarından CF Moto UMA çatıs...

Yolların Yeni Alfası 400NK.

Yolların Yeni Alfası 400NK. Yolların yeni alfası 400NK, yollarda yepyeni bir performans rüzg...

CFMOTO GÜCÜ ALTIN ÖRÜMCEK'TE

  Bu sene 15.si düzenlenen, tasarım, içerik ve özgünlüğün oy...

Fiyat Listesi