CFMOTO, 2016 Yılı Bayi Toplantısını UMA Çatısı Altında Gerçekleştirdi

UMA çatısı altında Türkiye yollarına çıkan, motosiklet sektörünün güçlü kuruluşlarından biri olan CF Moto, 9-12 Kasım tarihleri arasında yerli ve yabancı iş ortaklarının katılımı ile yapılan “2016 Yılı Bayi Toplantısında” yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Her ürünü için sıfır hata ilkesiyle çalışan CF Moto, Türkiye pazarına başarılı ürünlerini sunmaya devam ediyor. 2011 yılında UMA bünyesine katılan CF Moto’ya ait yeni ürünler toplantıda oldukça ilgi gördü.

Toplantıda tanıtılan touring sınıfının başarılı ürünleri arasında yerini alan "150 NK" benzersiz tasarımı ve motor gücü ile segmentinde bir adım önde olacağa benziyor. 6 ileri vitese sahip yapısı, kolay okunabilen göstergesi ve güçlü kafes şasisi ile benzersiz bir sürüş keyfi sağlayacağını vaat ediyor.

CF Moto, arazide güç isteyenler için, konfordan taviz vermediği ATV modellerinden C-Force 450, C-Force 550 ve C-Force 800 modelleri ile kullanıcılarını mutlu edecek gibi görünüyor.

UTV modellerinden “Z-Force 800 Ex”in ayarlanabilir direksiyon yapısı, 8 supaplı ve sıvı soğutmalı yapısı; kolay manevra kabiliyeti sağlayan EPS sistemiyle birleşerek maksimum sürüş keyfi için yaratıldı.

UTV sınıfının diğer modeli “Z-Force 550”in özellikleri arasında ise dayanıklı ön cam ve üst tavana sahip yapısı kendinizi güvende hissetmenizi sağlayarak her türlü koşulda gücün sizde olacağına dikkat çekiyor.

Aynı sınıfın bir diğer üyesi “U-Force 550” de yer alan EFI enjeksiyon sistemi sağladığı yakıt verimliliği sayesinde kullanıcılarına uzun doğa yolculuklarında kolaylık sağlıyor.

CF Moto 2016 yılında detaya önem veren yenilikçi tasarım anlayışı ile motosiklet kullanıcılarının beğenisini kazacağa benziyor.

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi