CFMOTO 400 NK Geliyor

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) bünyesinde 2011 yılından beri faaliyetlerine devam eden CF Moto, sürekli gelişim ve yenilikçi ilkesinden taviz vermeyerek naked sınıfına “400 NK” modelini dahil ediyor.

NK serisinin yeni üyesi 400 NK, NK ailesinin tüm gelişmiş ve güçlü genlerini bir araya getirilerek dizayn edildi. Hız Şövalyesi olarak tanımlanan 400 NK, dinamik yapısı ve güçlü performansı ile adrenalinizi yükselmeye geliyor.

400 cc, çift silindir, sıvı soğutmalı motor yapısına sahip 400 NK’da, yakıt sistemi olarak kullanılan BOSCH EFI ile gaz tepkimeleri ayarlanarak düşük yakıt tüketimi sağlandı.

Hep daha fazlasını isteyen motosiklet kullanıcılarının hayalindeki özelliklere sahip 400 NK’da, mükemmel bir frenleme sağlamak için önde 300 mm hidrolik çift disk, arkada ise 240 mm papatya disk fren kullanılmış. Diskler kullanılan J.Juan marka çelik hortumlu fren sistemi ve Continental ABS fren sistemi ile desteklenmiştir.  

Konforlu ve yüksek performanslı sürüşten taviz vermeden, yolculuğun keyfini çıkartman için tasarlanan monoshock arka amortisör yapısı yoldan gelebilecek darbeleri yok ederek, dengeli ve keyifli yolculuk yaşamanı sağlıyor.

Euro 4 normlarına uygun olarak gelen 400 NK, seninle yeni maceralar için hazır.

SON HABERLER

NK Serisinin Yaramazı 150 NK

150 cc segmetinde rengiyle, dizaynıyla ve gücüyle tüm dikkatleri üzerine &ccedil...

Aradığın Heyecan Onda Var

İster hafta içi ister hafta son, İster kısa mesafe ister uzun mesafe, senin için bunla...

UMA bünyesindeki CF Moto 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.

Motosiklet sektörünün güçlü kuruluşlarından CF Moto UMA çatıs...

Yolların Yeni Alfası 400NK.

Yolların Yeni Alfası 400NK. Yolların yeni alfası 400NK, yollarda yepyeni bir performans rüzg...

CFMOTO GÜCÜ ALTIN ÖRÜMCEK'TE

  Bu sene 15.si düzenlenen, tasarım, içerik ve özgünlüğün oy...

Fiyat Listesi