CFMOTO, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü

73. Uluslararası Motosiklet Fuarı “EICMA”, 19-22 Kasım tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde yapıldı.  Bu fuarda dünya çapında ünlü birçok motosiklet markasının 2016 modelleri tanıtırken, CF Moto’nun da yeni Atv, Utv ve motosiklet modelleri fuarda tanıtılan ürünler arasında yer aldı.

CF Moto bu yıl EICMA fuarında, birbirinden etkileyici tasarımlara sahip ATV ve UTV modellerinden Z-Force 800 Ex, Z-Force 550, U-Force 550, C-Force 550 ve C-Force 450’ün tanıtımını gerçekleştirdi. Fuarda özellikle dikkat çeken modeller arasında yer alan C-Force 550 ve C-Force 450; keskin hatları ve gelişmiş teknolojileri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

EICMA fuarındaki standı tasarımı ve uygulaması ile birçok ziyaretçi ve hayranını kendine çeken CF Moto, sergi salonu dışında bulunan, ziyaretçiler için hazırlanmış “Gösteri Şovu” ile de misafirlerine heyecan dolu anlar yaşattı.

 

CF Moto yetkilisi yapmış olduğu konuşmada ise: “Çin'de, powersports sektöründe gelişen bir lider olduklarını ve dünyanın en iyi powersports ürün tedarikçisi olma yolunda adımlar attıklarını ifade etti.  Ve aynı zamanda bu fuar sayesinde de dünyaya Çin Motosikletleri ve ATV’lerinin güçlü yüzünü göstermiş olduklarını belirterek, müşterileri için daha güçlü ve güvenilir ürünler sunmaya devam edeceklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi