İçindeki Sürme Ruhunu “150 NK” İle Uyandır

2011 yılında Uğur Motorlu Araçlar A.Ş bünyesinde Türkiye motosiklet pazarına giriş yapan CF Moto, 2015 yılında kendi adıyla satışa başladı ve kısa zaman içerisinde motosiklet sürücüleri tarafından beğenilen ve sık tercih edilen bir marka haline geldi.

2016 yılının yeni ürünleri arasında yer alan ve Touring tutkunlarının beğenisine sunulan 150 NK motosiklet modeli, “Şehrin Yeni Gözdesi” olarak mart ayı itibari ile CF Moto’nun ürün gamında yerini alacak. Tasarımı ve kaliteli yapısı ile 150’lik motorlar segmentindeki rakipleri arasından sıyrılarak bir adım öne geçen 150 NK Touring motosiklet modeli, içinizdeki sürme hissini uyandırarak şehir içi ve şehirler arası yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecek.

Şimdi gelin; 150 NK motor modeline birlikte bir göz atalım:

Hem Sportif, Hem Konforlu Hem de Dinamik 150 NK

Dayanıklılık ve sağlamlık hedeflenerek oluşturulan kafes şasi ile güçlü bir görünüme kavuşturulan ve mükemmel bir frenleme sağlamak için ön fren sisteminde 4 pistonlu hidrolik kaliper disk kullanılan 150 NK Touring motosiklet modeli, tüm bilgileri tek bakışta kolayca okumayı sağlayan net, geniş ve anlaşılır bir gösterge paneline sahiptir. Ekonomi ve sport olmak üzere iki farklı sürüş modu bulunan ve yapılacak yolculuğa göre tüketilecek yakıt miktarını ayarlamanıza olanak sağlayacak olan 150 NK Touring motosiklet modeli, sele yapısı sayesinde sürücüye ve artçıya maksimum sürüş konforu sunan bir araç olarak ön plana çıkmaktadır.

Konforlu ve sakin sürüş keyfinden taviz vermeden yolculuğun keyfini çıkartmayı sağlamak adına yoldan gelebilecek darbeleri absorbe eden monoshock arka amortisör tercih edilen 150 NK motor modeli, sürüş sırasında üstün performans yakalamayı sağlayan 149,4 cc’lik motor hacmiyle CF Moto yetkili servislerinde sizleri bekliyor! Siz de hayalinizdeki motosiklete ulaşmak için CF Moto yetkili servislerini ziyaret ederek 150 NK motosiklet modelini yerinde inceleyebilir, merak ettiğiniz her soruya bu noktalarda cevap bulabilirsiniz!

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi