Ona Kimse Karşı Koyamaz

Güçlü, dinamik ve enerjik yapısıyla sürüş keyfinizi mükemmele taşıyan CForce 400 ATR-2, yenilenen motor bloğu ile 20,7 kW güç üretebilen, 400 cc hacimli , dört zamanlı, tek silindir, sıvı soğutmalı, OHC motor bloğu, CV-Tech debriyaj kullanımı ile zorlu yol şartlarının üstesinden geliyor. Kullanılan Bosch EFI yakıt sistemi, motor gücünden taviz vermeden yakıt sarfiyatından tasarruf ettiriyor. Geliştirilmiş yeni motor bloğu sayesinde motorda üretilen aktarma gücü tekerleğe maksimum düzeyde iletilerek seri ve ani hızlanma imkanı sağlanmış oluyor.

Sahip olduğu kilitlemeli ve manuel düğme kontrollü 4x4 ve 2x4 seçim özelliği bulunan çekiş sistemi, hem arazide hem de düz yolda kontrollü ve rahat bir şekilde sürüş yapmanızı sağlıyor. Daha rahat ve yumuşak sürüş imkanı sunmak için EPS(Electric Powered Stering) elektronik hidrolik gidon sistemi kullanılıyor.

Yeni baştan dizayn edilip, yeni özellikler kazandırılarak geliştirilen sele yapısı sayesinde artık artçı yolcunuza da yer var. Ayrıca arka dayanak ve tutamaç eklenerek artçınızın güvenliği ve konforu maksimum seviyeye çıkarılıyor. Yeni eklenen çeki topuzu, ekstra yükleriniz için küçük römork bağlayabilmenize olanak sağlıyor. 1100kg çekim gücündeki vinci ise zorlu doğa koşullarında maksimum dayanıklılıkla yanınızda.

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi