UMA bünyesindeki CF Moto 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.

Motosiklet sektörünün güçlü kuruluşlarından CF Moto UMA çatısı altında, 30 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayilerinin katılımı ile yapılan “2018 Yılı Bayiler Toplantısında” yeni ürünlerini tanıttı.

2011 yılında UMA bünyesine katılan CF Moto her ürünü için sıfır hata ilkesini benimseyerek Türkiye pazarında başarılı ürünleri ile yer aldı.

Toplantıda yeni getireceği ürünlerini tanıtan CF Moto, touring sınıfının başarılı ürünleri arasında yerini alan NK serisinin benzersiz tasarımları ve motor gücü ile segmentinde göz doldurdu. 150 NK, 400NK ve 650NK modellerinden oluşan NK serisi toplantıda büyük ilgi gören motosikletlerden oldu. 6 ileri vitese sahip yapıları, güçlü kafes şasileri ve göz alıcı tasarımları ile kullanıcılarına ve katılımcılarına benzersiz bir deneyim yaşattı.

CF Moto, ürettiği kaliteli ATV ve Traktör modelleri olan C Force 800 EPS ve CF400 ATR 2L, CF500 ATR A EPS, CF800 ATR EPS ile kullanıcılarının ve katılımcılarının ilgisini topladı. Konfordan ve güçten taviz vermeyen CF Moto dayanıklı ve kullanışlı modelleri ile katılımcıları memnun etti.

UTV sınıfında ürettiği U Force 550, Z Force 550 ve Z-Force 800 EX EPS modellerininde tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtılan motor bloğu yapısı, manevra kabiliyetleri, EPS sistemleri, dayanıklı yapıları ve EFI yakıt sistemleri ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlayarak her türlü koşulda gücün sizde olduğunu gösterdi.

CF Moto toplantı sayesinde bayilerinin isteklerini tek tek dinleyip bayilerinin her zaman yanında olduğunu kanıtlayarak güven tazeledi.

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi