Yolların Yeni Alfası 400NK.

Yolların Yeni Alfası 400NK.

Yolların yeni alfası 400NK, yollarda yepyeni bir performans rüzgarı estiriyor. 400 cc hacme sahip paralel çift silindir üzerine konumlu çift gaz kelebeği, üstten çift eksantrik (DOHC) 8 Valf, 9500 rpm 29.5 kw güç üreten motor bloğu ile iki kat güç, tam hakimiyet sunuyor.

Ön tekerleğe takılı 300mm papatya çift disk, arka tekerleğe takılı dalgalı disk frenin üzerine kombine edilmiş J.JUAN FREN ve Continental ABS sistemleri sayesinde üst düzey bir güvenlik ile yol almanı ve gerektiğinde seri frenleme yapmanı sağlıyor. Ayrıca BOSCH EFI yakıt sistemi yakıttan tasarruf etmeni sağlıyor.

Sadece şehir içi değil şehirler arası uzun mesafe kullanımına da uygun olan 400NK, daha büyük radyatörü ile maksimum soğutma sağlayarak motor ısısını çok daha uzun süre ideal seviyede tutuyor ve kesintisiz kullanım süresini arttırmış oluyor.

Sağ ve sol fren levyelerinde bulunan ayarlama manetleri, el yapısı ve parmak uzunluğuna göre levyelere erişimi kolaylaştırarak hâkimiyetini arttırıyor.

Ergonomik modern yapısı; sağ elcik üzerine konumlu marş, acil stop, far açma kapama düğmesi ve sol elcik üzerinde uzun kısa far, far ayar düğmesi, korna, sürüş modları, sinyal ve sellektör düğmelerini kolay kullanabilmeni sağlıyor.

Yüksek dayanıklılığa sahip O-ringli zincir yapısı ile motordan tekerleğe aktarılan güç kaybını azaltıyor ve özel diş yapısı ile daha çok yağ tutarak seri hızlanma sağlıyor.

Yatay arka bağlantılı arka süspansiyonu arka amortisörü yatay olarak düzenler, alanın verimli kullanılmasına ve merkezileşmeye büyük katkı sağlar. Bu sayede daha hakim sürüşler yapmana olanak tanıyor.

İki farklı modda iki farklı heyecanla yol alabileceğin 400 NK yolların yeni alfası.

SON HABERLER

250NK Kupası Başlıyor!

21-22 Eylül tarihlerinde Uşak Belediyesi Süpermoto yarış pistinde 250 NK Kupası 1.etap yar...

CF Moto MXGP’ye Katılıyor

CF Moto markasının da katılacağı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile NG Afyon Spor ve Motosik...

Geleceğin Yarışçıları 250NK Kupasına Hazır

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerç...

CF Moto ile Sıradışı Rotalarda Hedef Norveç/Nordkapp

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve yol arkadaşı Necdet Yetişgen, 250 NK ve 400 NK ile ortalama...

150 NK'da İndirim Fırsatı

NK serisinin yaramazı 150 NK’da Haziran ayı sonuna kadar sürecek indirim fırsatı başladı....

Fiyat Listesi