1989 yılında Çin’de kurulan CFMOTO, her türlü yol ve yol dışı şartlarına uygun Traktör T3, Traktör T1 modelleri, motosiklet ve scooter üreticisidir. CFMOTO, yıllık 800.000 adet motosiklet ve 70 ülkede satılan 600.000 adet motosiklet üretim kapasitesine sahip, 1,6 milyon metre kare alana kurulu olan sektörün güçlü kuruluşlarındandır.

CFMOTO, kurulduğu günden bu güne sürekli geliştirdiği teknolojisi ve uzman kadrosuyla, 70’in üzerinde ülkede, 51 farklı motor bloğuyla oluşturulan, 98 çeşit ürün geliştirmiştir. Firma, dünya çapında 1500’den fazla uluslararası işbirlikçi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli gelişim, yenilikçi ve üstün kaliteli üretim anlayışına sahip CFMOTO, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Kanada, Afrika ve Çin’de küresel dağıtım ağına sahiptir.

CFMOTO araştırma ve geliştirme ekibi, 5 ülkede konumlandırılmış 200 çalışandan oluşmaktadır. Bu ekip “ileri teknoloji” ve “yenilikçi sürüş” hedefiyle, motor dizaynı ve araç tasarımındaki tüm durakları kaldırarak, 110’dan fazla tescil patenti ve bağımsız fikri haklara sahiptir, tasarımda yenilikçilik anlayışımız aksesuarlarımıza kadar uzanmaktadır.

Her ürünü için sıfır hata ilkesiyle çalışan, yüksek seviyede detaya önem veren
CFMOTO, yenilikçi üretim yöntemlerini sürekli olarak benimsemektedir. ISO 9001 sertifikasına sahip olan CFMOTO, aynı zamanda AET, EPA ve DOT şartlarına uyumlu, 2000 ve TS 16949 standartlarında üretim yapmaktadır. CFMOTO, üretim için gerekli olan 1600 adet güçlü iş ekipmanlarına ( kalite araçları, motorlar, yedek parça ve bileşenleri) sahiptir. İlke olarak sürekli gelişim ve yenilikçi yapıyı benimsendiklerinden dolayı, CFMOTO çalışanlarının %25 inden fazlası AR-GE bölümü için çalışmaktadır.

CFMOTO, 2011 yılından itibaren Türkiye’nin motosiklet sektörü satış lideri UMA  (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş) bünyesinde Türkiye pazarına girmiştir. CFMOTO, güçlü Traktör T3 ve Traktör T1 modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağı, satış sonrası hizmet ve pazarlama faaliyetleriyle, Türkiye motosiklet pazarında üstün kaliteli ve güvenilir ürünleri ile hizmet vermektedir.

Fiyat Listesi