Her Yolda Seninle

Ona Kimse Karşı Koyamaz!

Onunla Doğayı Yeniden Keşfet

CF550 ATR - 3
CF400 ATR - 2L
CF800 ATR
HER YOL
SENİNLE

Yeni CForce 550 EPS on road - off road tüm isteklerinize uygun aksesuarlarla kişiselleştirme imkanı sunarak tüm zorlu yol koşullarında senin yanında.

Daha Fazla Bilgi Al
ONA KİMSE
KARŞI KOYAMAZ!

Yenilenen tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile yeni CForce 450L arazideki gücünü maksimuma çıkarıyor. Yenilenen 20,7 kW güç üretebilen, 400 cc hacimli , dört zamanlı, tek silindir, sıvı soğutmalı, OHC motor bloğu, CV-Tech debriyaj kullanımı ile zorlu

Daha Fazla Bilgi Al
ONUNLA DOĞAYI
YENİDEN KEŞFET

Beklentilerinizin ötesinde bir deneyimi yaşamanız için 800 cc, 43.00 kW güç üretebilen, dört zamanlı, V-çift silindir, sıvı soğutmalı ve CV-Tech debriyaj kullanımı ile gücü sana hissettiriyor.

Daha Fazla Bilgi Al

Traktörler

Arazide ve şehirde gezi amaçlı kullanımının yanı sıra, golf tesislerinde, safarilerde ve güvenlik sektöründe değerlendirilen traktör motorlar, farklı motor güçlerine sahip modelleriyle CF Moto kalitesi ve güvencesi ile kullanımınıza sunuluyor!

Zorlu şartların üstesinden gelen tasarımı, sportif görünümü ve güçlü motoru ile kullanacağınız amaca uygun pek çok modeli bulunan CF Moto ATV motorları, sürüş yaptığınız alanda kolay kontrole imkan tanıyan son derece sağlam araçlardır.

Her Türlü Koşulda Ulaşımı Sağlayan Traktör Motorlar

CF Moto online kataloğunda yer alan ATV motorlar; 400 ATR, 500 ATR ve 800 ATR olmak üzere üç ana başlıkta toplanmaktadır. 2x4 ve 4x4 sürüş seçenekleri ile alana uygun şekilde en etkili biçimde kullanabileceğiniz traktör motorlar, yoldan gelen sarsıntıları en aza indirerek konforlu bir sürüş deneyimine fırsat tanıyan amorsitörleri ve daha rahat sürüş sunan elektronik hidrolik gidonu ile, zorlu koşullarda güvenle yol almanızı sağlamaktadır. Motor bloğundan gelen gücün tekerlere maksimum itilmesi sayesinde seri hızlanma imkanı da bulunan traktör motorlar, festival, piknik ve benzeri etkinliklere giderken lazım olabileceğini düşündüğünüz malzemeleri kolay bir şekilde taşımak için kullanılabileceğiniz portlara sahiptir. Sürücünün araç durumu hakkında bilgi almasını kolaylaştıran LCD gösterge paneli, herhangi bir aksilikte kullanılabilecek olan çekim vinci ve arkasına küçük römork gibi ürünleri takmak için değerlendirilen çeki topu bulunan ATV motorlar, doğa ile iç içe olan yaşamda rahat bir şekilde hareket etmeye yardımcı olmaktadır.

Güç çıkışı ve USB girişi sayesinde elektronik aletleri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman şarj etmenize de olanak tanıyarak doğadayken hayatınızı kolaylaştıracak olan traktör motorlar hakkında detaylı bilgiye CF Moto web sayfasından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yakından görmek için satış noktalarına tıklayarak adreslerini öğrenebilir, size en yakın olan noktaya giderek aracı yerinde inceleyebilirsiniz.

Fiyat Listesi