Ona Kimse Karşı Koyamaz!

Macera Gezgini!

Rakipsiz Sürüş Deneyimi

C FORCE 450 L EPS
C FORCE 625 TOURING
CFORCE 1000
ONA KİMSE
KARŞI KOYAMAZ!

Yenilenen tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile yeni CForce 450L arazideki gücünü maksimuma çıkarıyor. Yenilenen 20,7 kW güç üretebilen, 400 cc hacimli , dört zamanlı, tek silindir, sıvı soğutmalı, OHC motor bloğu, CV-Tech debriyaj kullanımı ile zorlu

Daha Fazla Bilgi Al
Macera Gezgini!

Cforce 625 Touring, 30 kW güç üretebilen, 580 cc hacimli, dört zamanlı, tek silindir, sıvı soğutmalı, SOHC motor bloğu ile zorlu yol şartlarının üstesinden geliyor.

Daha Fazla Bilgi Al
HİÇBİR ZORLUK
ONU YILDIRAMAZ

Zorluklar seni yıldırmasın, CFORCE 1000 ile doğanın içinde kendini bul. Zorlu doğa koşullarına maksimum direnç gösteren CFORCE 1000 güç ve tasarımı ile seni zirvelere çıkaracak.

Daha Fazla Bilgi Al

Traktörler

Arazide ve şehirde gezi amaçlı kullanımının yanı sıra, golf tesislerinde, safarilerde ve güvenlik sektöründe değerlendirilen traktör motorlar, farklı motor güçlerine sahip modelleriyle CFMOTO kalitesi ve güvencesi ile kullanımınıza sunuluyor!

Zorlu şartların üstesinden gelen tasarımı, sportif görünümü ve güçlü motoru ile kullanacağınız amaca uygun pek çok modeli bulunan CFMOTO TRAKTÖR T3 motorları, sürüş yaptığınız alanda kolay kontrole imkan tanıyan son derece sağlam araçlardır.

Her Türlü Koşulda Ulaşımı Sağlayan Traktör Motorlar

CFMOTO online kataloğunda yer alan TRAKTÖR T3 motorlar; CFORCE 450 L EPS , CFORCE 625 TOURING , CFORCE 1000 olmak üzere üç ana başlıkta toplanmaktadır. 2x4 ve 4x4 sürüş seçenekleri ile alana uygun şekilde en etkili biçimde kullanabileceğiniz traktör motorlar, yoldan gelen sarsıntıları en aza indirerek konforlu bir sürüş deneyimine fırsat tanıyan amortisörleri ve daha rahat sürüş sunan elektronik hidrolik gidonu ile, zorlu koşullarda güvenle yol almanızı sağlamaktadır.

Motor bloğundan gelen gücün tekerlere maksimum itilmesi sayesinde seri hızlanma imkânı da bulunan traktör motorlar; festival, piknik ve benzeri etkinliklere giderken lazım olabileceğini düşündüğünüz malzemeleri kolay bir şekilde taşımak için kullanılabileceğiniz portlara sahiptir. Sürücünün araç durumu hakkında bilgi almasını kolaylaştıran LCD gösterge paneli, herhangi bir aksilikte kullanılabilecek olan çekim vinci ve arkasına küçük römork gibi ürünleri takmak için değerlendirilen çeki topu de bulunan TRAKTÖR T3 motorlar, doğa ile iç içe olan yaşamda rahat bir şekilde hareket etmeye yardımcı olmaktadır.

CFORCE 450 L EPS

Yenilenen 20,7 kW güç üretebilen, 400 cc hacimli , dört zamanlı, tek silindir, sıvı soğutmalı, OHC motor bloğu, CV-Tech debriyaj kullanımı ile zorlu yol şartlarının üstesinden geliyor. Kullanılan Bosch EFI yakıt sistemi, motor gücünden taviz vermeden yakıt sarfiyatından tasarruf ettiriyor. Geliştirilmiş yeni motor bloğu sayesinde motorda üretilen aktarma gücü tekerleğe maksimum düzeyde iletilerek seri ve ani hızlanma imkanı sağlanmış oluyor.

CFORCE 625 TOURING

Cforce 625 Touring, 30 kW güç üretebilen, 580 cc hacimli, dört zamanlı, tek silindir, sıvı soğutmalı, SOHC motor bloğu ile zorlu yol şartlarının üstesinden geliyor.

CFORCE 1000

Cforce ailesindeki diğer üyelerden daha fazla güçlü olan CFORCE 1000, performans, işlevsellik ve estetiğin mükemmel bir kombinasyonu olarak seni maceraya davet ediyor. Rakipsiz bir sürüş deneyimi ve sınırları daha da ileriye taşımak için Cforce 1000 her zaman seninle.


Güç çıkışı ve USB girişi sayesinde elektronik aletleri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman şarj etmenize de olanak tanıyarak doğadayken hayatınızı kolaylaştıracak olan traktör motorlar hakkında detaylı bilgiye CFMOTO web sayfasından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yakından görmek için satış noktalarına tıklayarak adreslerini öğrenebilir, size en yakın olan noktaya giderek aracı yerinde inceleyebilirsiniz.

Fiyat Listesi