Ona Kimse Karşı Koyamaz!

C FORCE 625 TOURING

Macera Gezgini!

Rakipsiz Sürüş Deneyimi

C FORCE 450 L EPS
C FORCE 625 TOURING
CFORCE 1000
ONA KİMSE
KARŞI KOYAMAZ!

Yenilenen tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile yeni CForce 450L arazideki gücünü maksimuma çıkarıyor. Yenilenen 20,7 kW güç üretebilen, 400 cc hacimli , dört zamanlı, tek silindir, sıvı soğutmalı, OHC motor bloğu, CV-Tech debriyaj kullanımı ile zorlu

Daha Fazla Bilgi Al
Macera Gezgini!

Cforce 625 Touring, 30 kW güç üretebilen, 580 cc hacimli, dört zamanlı, tek silindir, sıvı soğutmalı, SOHC motor bloğu ile zorlu yol şartlarının üstesinden geliyor.

Daha Fazla Bilgi Al
HİÇBİR ZORLUK
ONU YILDIRAMAZ

Zorluklar seni yıldırmasın, CFORCE 1000 ile doğanın içinde kendini bul. Zorlu doğa koşullarına maksimum direnç gösteren CFORCE 1000 güç ve tasarımı ile seni zirvelere çıkaracak.

Daha Fazla Bilgi Al

Traktörler

Arazide ve şehirde gezi amaçlı kullanımının yanı sıra, golf tesislerinde, safarilerde ve güvenlik sektöründe değerlendirilen traktör motorlar, farklı motor güçlerine sahip modelleriyle CF Moto kalitesi ve güvencesi ile kullanımınıza sunuluyor!

Zorlu şartların üstesinden gelen tasarımı, sportif görünümü ve güçlü motoru ile kullanacağınız amaca uygun pek çok modeli bulunan CF Moto ATV motorları, sürüş yaptığınız alanda kolay kontrole imkan tanıyan son derece sağlam araçlardır.

Her Türlü Koşulda Ulaşımı Sağlayan Traktör Motorlar

CF Moto online kataloğunda yer alan ATV motorlar; 400 ATR, 550 ATR ve 800 ATR olmak üzere üç ana başlıkta toplanmaktadır. 2x4 ve 4x4 sürüş seçenekleri ile alana uygun şekilde en etkili biçimde kullanabileceğiniz traktör motorlar, yoldan gelen sarsıntıları en aza indirerek konforlu bir sürüş deneyimine fırsat tanıyan amortisörleri ve daha rahat sürüş sunan elektronik hidrolik gidonu ile, zorlu koşullarda güvenle yol almanızı sağlamaktadır.

Motor bloğundan gelen gücün tekerlere maksimum itilmesi sayesinde seri hızlanma imkânı da bulunan traktör motorlar; festival, piknik ve benzeri etkinliklere giderken lazım olabileceğini düşündüğünüz malzemeleri kolay bir şekilde taşımak için kullanılabileceğiniz portlara sahiptir. Sürücünün araç durumu hakkında bilgi almasını kolaylaştıran LCD gösterge paneli, herhangi bir aksilikte kullanılabilecek olan çekim vinci ve arkasına küçük römork gibi ürünleri takmak için değerlendirilen çeki topu de bulunan ATV motorlar, doğa ile iç içe olan yaşamda rahat bir şekilde hareket etmeye yardımcı olmaktadır.

CF 400 ATR

400 cc hacimli motoru bulunan ve farklı sürüş seçenekleri sayesinde engebeli arazilerde yüksek performans sunan 400 ATR, yoldan gelen sarsıntıların sürücüyü en az şekilde rahatsız etmesi için özel amortisörler kullanılarak tasarlanan araçtır. Tasarımında yer alan ön ve arka portları sayesinde kullanıcıların kişisel ürünlerini pratik bir şekilde taşımalarına fırsat tanıyan CF 400 ATV motor, ekstra konforlu sele yapısı ve artçıya uygun destekli tasarımı ile doğada muhteşem saatler geçirmenizi sağlayacaktır.

CF 550 ATR

495 cc motor hacmi olan ve ürettiği 23.8 kW gücü ile zorlu şartların üstesinden sıkıntı yaşamadan gelmeyi sağlamak adına özel olarak tasarlanan CF 550 ATR, on road ve off road aktivitelerde gönül rahatlığı kullanılabilecek araçtır. Aksesuarlar ile desteklenerek istenilen ortama uygun hale getirilme imkânı da bulunan CF 550 ATV motor, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan son derece sağlam modeldir.

CF 800 ATR

Sportif ve şık tasarımı ile öne çıkan, üst düzey performansa fırsat tanıyan 800 cc’lik motor hacmine sahip olan ve sıvı soğutmalı debriyajı sayesinde muhteşem sürüş deneyimleri yaşatan CF 800 ATV motor, off road aktiviteleri daha keyifli hale getiren bir araçtır. Sürüş sırasında rahatlık sağlayan otomatik vites desteği de bulunan CF 800 ATR, düşük emisyonlu egzoz yapısı ile doğayı korumaya yardımcı olur.

Güç çıkışı ve USB girişi sayesinde elektronik aletleri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman şarj etmenize de olanak tanıyarak doğadayken hayatınızı kolaylaştıracak olan traktör motorlar hakkında detaylı bilgiye CF Moto web sayfasından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yakından görmek için satış noktalarına tıklayarak adreslerini öğrenebilir, size en yakın olan noktaya giderek aracı yerinde inceleyebilirsiniz.

Fiyat Listesi