İçinde SürmeHissini Uyandıracak!

250 NK'yla Ritmi Yakala!

Kazanmak için sür!

150 NK
250 NK
250 SR
ŞEHRİN TÜM YOLLARI
SENDEN SORULUR

İçindeki sürme hissini uyandıracak özeliklere sahip 150 NK’nın tasarımındaki dikkat çeken detayları ve göz alıcı rengi ile içindeki sürme arzusunu asla durduramayacaksın.

Daha Fazla Bilgi Al
250 NK'yla Ritmi Yakala!

250 NK'yla Ritmi Yakala!

Daha Fazla Bilgi Al
KAZANMAK İÇİN SÜR!

Spor tasarımını cesur görünümü ile birleştiren 250 SR, seni şehrin sınırlarını aşmaya davet ediyor. Her sürüşte özgürlüğü yeniden tanımlamaya hazır ol.

Daha Fazla Bilgi Al

Touring

Spor ve asi tasarımları ile motor tutkunlarının beğenisini kazanan, şehir içinde ve şehirler arası yolculuklarda etkili bir biçimde değerlendirilebilecek olan Touring motorlar, CFMOTO sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Sürüş sırasında üst düzey hâkimiyet sağlayan, dijital gösterge panelleri ile vites, kilometre ve benzin gibi bilgilere ulaşmayı kolaylaştıran ve üzerinde modern çizgileri barındıran yeni tasarımları ile karşınıza çıkan CFMOTO motosiklet modelleri, sürüş keyfinizi daha da arttıracak!

Modern Tasarımları ile Touring Motosikletler

CFMOTO sayfalarında yer alan Touring kategorisinde; 650 MT ve NK serisinin 3 güçlü modeli 150NK, 400NK ve 650NK yer almaktadır. Silindir hacimleri ve enerji üreten motor blokları farklı olan Touring motosiklet modelleri, gündüz farları ile trafikte kolay bir şekilde fark edilmenizi sağlayacak olmalarının yanı sıra, gece farları ile de karanlıkta rahat bir şekilde yol almanızı kolaylaştırarak dilediğiniz saatte motor sürme keyfi yaşamanızı mümkün kılacaktır.

150 NK Touring Motor

Hidrolik disk fren sistemine sahip olan ve güçlü motor bloğu sayesinde dinamik sürüş keyfi sunan CF 150NK; üretiminde kullanılan amortisörleri ile sürüş sırasında yoldan gelebilecek darbelerin etkisini olabildiğinde azaltarak konforlu yolculukların kapılarını açar. Çift kademeli olarak tasarlanan oturma alanı ile hem yolcunun hem de sürücünün rahatlığını ön planda tutan 150 NK Touring motosiklet, sportif ve şık tasarımı ile motor sürücülerinin dikkatini çekiyor.

250 NK Touring Motor

Dinamik ve sportif görünümü ile enerjisine fazlasıyla kapılacağın 250 NK, 249 cc, üstten tek eksantrikli, 4 zamanlı sıvı soğutmalı, 9200 d/d’de 19.5 kw güç üretebilen motor bloğu ile beklentilerinin üzerinde bir performans sağlıyor.

250 SR Touring Motor

250 SR (Sport Racing ), 249,2 cc hacimli, tek silindirli, 4 zamanlı, sıvı soğutmalı, 20,5 kW güç üretebilen motor bloğu ile benzersiz bir spor yarış motosikletidir.


Disk fren sistemleri ile sürücünün güvenliğini ön planda tutan Touring motorlar, sport ve ekonomik olmak üzere 2 farklı sürüş modu ile yolculuk anında muhteşem deneyimler yaşamanızı sağlayacak. Eğer siz de süreceğiniz motorun hem yüksek performans sergilemesini hem de güvenliği üst düzeyde tutmasını istiyorsanız, CFMOTO Touring motosiklet modelleri tam size göre! CFMOTO sayfalarını ziyaret ederek bu motosiklet modelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, satış noktalarının nerelerde olduğunu öğrenerek beğendiğiniz aracı yerinde görebilirsiniz.

Fiyat Listesi