İçinde SürmeHissini Uyandıracak!

İçindeki NK’yı uyandır.

SınırlarıSen Belirle

150 NK
400 NK
650 NK
ŞEHRİN TÜM YOLLARI
SENDEN SORULUR

İçindeki sürme hissini uyandıracak özeliklere sahip 150 NK’nın tasarımındaki dikkat çeken detayları ve göz alıcı rengi ile içindeki sürme arzusunu asla durduramayacaksın.

Daha Fazla Bilgi Al
MUHTEŞEM
PERFORMANS

NK serisinin yeni üyesi 400 NK, NK ailesinin tüm gelişmiş ve güçlü genleri bir araya getirilerek dizayn edildi. Hız Şövalyesi olarak tanımlanan 400 NK, dinamik yapısı ve güçlü performansıyla adrenalinizi yükseltmeye geliyor.

Daha Fazla Bilgi Al
SINIRLARI
SEN BELİRLE

Spor tasarımını cesur görünümü ile birleştiren 650 NK, seni şehrin sınırlarını aşmaya davet ediyor. Her sürüşte özgürlüğü yeniden tanımlamaya hazır ol.

Daha Fazla Bilgi Al
MACERA
GEZGİNİ

Spor tasarımını cesur görünümü ile birleştiren 650 MT, seni şehrin sınırlarını aşmaya davet ediyor. Her sürüşte özgürlüğü yeniden tanımlamaya hazır ol.

Daha Fazla Bilgi Al

Touring

Spor ve asi tasarımları ile motor tutkunlarının beğenisini kazanan, şehir içinde ve şehirler arası yolculuklarda etkili bir biçimde değerlendirilebilecek olan Touring motorlar, CF Moto sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Sürüş sırasında üst düzey hakimiyet sağlayan, dijital gösterge panelleri ile vites, kilometre ve benzin gibi bilgilere ulaşmayı kolaylaştıran ve üzerinde modern çizgileri barındıran yeni tasarımları ile karşınıza çıkan CF Moto motosiklet modelleri, sürüş keyfinizi daha da arttıracak!

Modern Tasarımları ile Touring Motosikletler

CF Moto sayfalarında yer alan Touring kategorisinde; 650 MT ve NK serisinin 3 güçlü modeli 150NK, 400NK ve 650NK yer almaktadır. Silindir hacimleri ve enerji üreten motor blokları farklı olan Touring motosiklet modelleri, gündüz farları ile trafikte kolay bir şekilde fark edilmenizi sağlayacak olmalarının yanı sıra, gece farları ile de karanlıkta rahat bir şekilde yol almanızı kolaylaştırarak dilediğiniz saatte motor sürme keyfi yaşamanızı mümkün kılacaktır. Gücü doruklarda hissedebileceğin ABS ve çift disk frene sahip 650 MT, güçlü performansı ile özgürlüğün doruklarına ulaşmak için tercih edebileceğiniz, ABS fren sistemine sahip CF 650NK, sportif tasarımları ile göz dolduran, ABS ve çift disk fren sistemine sahip CF 400NK ve hidrolik disk fren sistemine sahip, dinamik sürüş keyfi sunan CF 150NK; şehir içinde trafikte fazla vakit kaybetmenizi engelleyecek, şehirler arası yollarda ise daha konforlu yolculukların kapılarını açacak motosiklet modelleridir. Disk fren sistemleri ile sürücünün güvenliğini ön planda tutan Touring motorlar, sport ve ekonomik olmak üzere 2 farklı sürüş modu özellikleri ile yolculuk anında muhteşem deneyimler yaşamanızı sağlayacak.

Eğer siz de süreceğiniz motorun hem yüksek performans sergilemesini hem de güvenliği üst düzeyde tutmasını istiyorsanız, CF Moto Touring motosiklet modelleri tam size göre! CF Moto sayfalarını ziyaret ederek bu motosiklet modelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, satış noktalarının nerelerde olduğunu öğrenerek beğendiğiniz aracı yerinde görebilirsiniz.

Fiyat Listesi