İçinde SürmeHissini Uyandıracak!

250 NK'yla Ritmi Yakala!

Kazanmak için sür!

150 NK
250 NK
250 SR
ŞEHRİN TÜM YOLLARI
SENDEN SORULUR

İçindeki sürme hissini uyandıracak özeliklere sahip 150 NK’nın tasarımındaki dikkat çeken detayları ve göz alıcı rengi ile içindeki sürme arzusunu asla durduramayacaksın.

Daha Fazla Bilgi Al
250 NK'yla Ritmi Yakala!

250 NK'yla Ritmi Yakala!

Daha Fazla Bilgi Al
KAZANMAK İÇİN SÜR!

Spor tasarımını cesur görünümü ile birleştiren 250 SR, seni şehrin sınırlarını aşmaya davet ediyor. Her sürüşte özgürlüğü yeniden tanımlamaya hazır ol.

Daha Fazla Bilgi Al

Touring

Spor ve asi tasarımları ile motor tutkunlarının beğenisini kazanan, şehir içinde ve şehirler arası yolculuklarda etkili bir biçimde değerlendirilebilecek olan Touring motorlar, CF Moto sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Sürüş sırasında üst düzey hâkimiyet sağlayan, dijital gösterge panelleri ile vites, kilometre ve benzin gibi bilgilere ulaşmayı kolaylaştıran ve üzerinde modern çizgileri barındıran yeni tasarımları ile karşınıza çıkan CF Moto motosiklet modelleri, sürüş keyfinizi daha da arttıracak!

Modern Tasarımları ile Touring Motosikletler

CF Moto sayfalarında yer alan Touring kategorisinde; 650 MT ve NK serisinin 3 güçlü modeli 150NK, 400NK ve 650NK yer almaktadır. Silindir hacimleri ve enerji üreten motor blokları farklı olan Touring motosiklet modelleri, gündüz farları ile trafikte kolay bir şekilde fark edilmenizi sağlayacak olmalarının yanı sıra, gece farları ile de karanlıkta rahat bir şekilde yol almanızı kolaylaştırarak dilediğiniz saatte motor sürme keyfi yaşamanızı mümkün kılacaktır.

150 NK Touring Motor

Hidrolik disk fren sistemine sahip olan ve güçlü motor bloğu sayesinde dinamik sürüş keyfi sunan CF 150NK; üretiminde kullanılan amortisörleri ile sürüş sırasında yoldan gelebilecek darbelerin etkisini olabildiğinde azaltarak konforlu yolculukların kapılarını açar. Çift kademeli olarak tasarlanan oturma alanı ile hem yolcunun hem de sürücünün rahatlığını ön planda tutan 150 NK Touring motosiklet, sportif ve şık tasarımı ile motor sürücülerinin dikkatini çekiyor.

400 NK Touring Motor

Euro 4 normlarına uygun egzoz yapısı sayesinde emisyon oranını minimuma çeken 400 NK motosiklet modeli, özel zincir yapısı ile motordan tekerleklere aktarılan güç kaybını en aza indirerek seri hızlanmalara fırsat tanır. Radyatörleri sayesinde şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda motorun uzun süre ideal sıcaklıkta kalmasını sağlayan 400 NK Touring motor, sürüş keyfinin kesintiye uğramasını engeller.

650 NK Touring Motor

Güçlü performansı ile motosiklet sürmenin zevkini ve yaşattığı özgürlük hissini doyasıya yaşamak için tercih edilen Touring modellerinin başında gelen 650 NK, çift fren disk sistemi ve ABS kullanılarak sürüş güvenliği üst düzeye çıkarılan bir araçtır. Ön ve arka aydınlatmaları ile gece ve gündüz yolculuklarında trafikte görünürlüğü artıracak olan 650 NK Touring motosiklet; güçlü yapısı, asi tasarımı ve hoş detayları ile göz doldurmaktadır.

650 MT Touring Motor

Gücü doruklarda hissedebileceğiniz 650 MT Touring motosiklet, güçlü performansı ile özgürlüğün doruklarına ulaşmak için tercih edebileceğiniz, şehir içinde trafikte fazla vakit kaybetmenizi engelleyecek bir araçtır. Şehirler arası yollarda daha konforlu yolculukların kapılarını açacak motosiklet modellerinin içerisinde önemli bir yer tutan 650 MT motosiklet; yükseklik ayarı yapılabilen ön siperliği ve ekstra tutuş sağlayan tekerlekleri ile sürücünün güvenli yolculuklar yapmasına fırsat tanıyor.

Disk fren sistemleri ile sürücünün güvenliğini ön planda tutan Touring motorlar, sport ve ekonomik olmak üzere 2 farklı sürüş modu ile yolculuk anında muhteşem deneyimler yaşamanızı sağlayacak. Eğer siz de süreceğiniz motorun hem yüksek performans sergilemesini hem de güvenliği üst düzeyde tutmasını istiyorsanız, CF Moto Touring motosiklet modelleri tam size göre! CF Moto sayfalarını ziyaret ederek bu motosiklet modelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, satış noktalarının nerelerde olduğunu öğrenerek beğendiğiniz aracı yerinde görebilirsiniz.

Fiyat Listesi