4x4'lük Sürüş Keyfi

Zorlu Yolları Ona Bırakın

“Mevsimi Atla Maceraya Geç”

Z Force 550 EX
Z Force 800 Ex
ZFORCE 1000
ZORLU YOLLARI
ONA BIRAKIN

CF MOTO ailesinin yeni üyesi Z Force 550 EX ile iş, eğlence ya da spor gibi her türlü faaliyetlerinde daha güçlü sürüş keyfini yaşamak istemez misin?

Daha Fazla Bilgi Al
ZORLU YOLLARI
ONA BIRAKIN

Hafta sonu tatillerinde keşfedilecek yeni yerler için daha fazla beklemene gerek yok! Çünkü Z Force 800 EX bir UTV’den istediğin her detayı kendi gövdesinde birleştirdi.

Daha Fazla Bilgi Al
HER YOL
SENİNLE

Yeni Z FORCE 1000 on road - off road tüm isteklerinize uygun aksesuarlarla kişiselleştirme imkanı sunarak tüm zorlu yol koşullarında senin yanında.

Daha Fazla Bilgi Al
MACERALARA
HAZIR OL

Maceracı UForce 550 yeni keşiflere hazır ol. Tüm yol koşullarına uygun gerekli donanıma ve manevra kabiliyetine sahip UForce 550 her türlü zorluklarda kurtarıcı güç.

Daha Fazla Bilgi Al
ONA KİMSE
SINIR KOYAMAZ!

Hayatın sana dayattığı sınırlardan uzaklaş ve doğayla iç içe ol. CF 400 ATR L EPS sınır tanımayan yapısı ile doğanın tadını çıkar.

Daha Fazla Bilgi Al

UTV

Modern tasarımları, aerodinamik özellikleri ve sürücünün güvenliğini ön planda tutan aksesuarları ile zorlu arazi şartlarında kolay bir şekilde yol almayı sağlayacak olan UTV modelleri, CF Moto sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Hobi amaçlı kullanımının yanı sıra; bahçe, tarla ve çiftlik gibi faaliyetlerde de etkili bir biçimde değerlendirilme imkanı bulunan ve sağlam çekisi sayesinde römork gibi araçları pratik bir şekilde taşımayı sağlayan UTV motorlar, kullanıcılara farklı sürüş deneyimleri yaşatacak araçlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Zor Şartların Üstesinden Gelen UTV Motorlar

CF Moto kategori sayfalarında, çeşitli özellikleri ile öne çıkan pek çok UTV motor yer almaktadır. Korumalı gövde yapısı ve emniyet kemeri ile sürücünün ve yanındaki insanın güvenliğini önde tutan UTV modelleri, geliştirilmiş motor bloğu sayesinde gücü tekerleğe maksimum düzeyde ileterek ani hızlanmalara ve yüksek hızlara çıkmalara fırsat tanımaktadır. Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde off-road aktivitelerde ve işlerde efektif bir şekilde kullanılabilen UTV modelleri, on-road sürüşlerde de değerlendirilebilmektedir. 2x4 ve 4x4 seçim özelliği sayesinde zorlu şartların üstesinden gelmeyi kolaylaştıracak olan CF Moto UTV’ler, daha rahat sürüş imkanı sağlayan hidrolik gidon sistemi kullanılarak tasarlanan direksiyonu ile keyfinize keyif katacaktır. Geniş torpidosu ve korunaklı kasası sayesinde kişisel eşyaları da güvenli bir biçimde taşımayı kolaylaştıran UTV modelleri, ön cam koruması ile sürücüyü dışarıdan gelebilecek etkilere karşı koruyan, fonksiyonel ve kaliteli araçlardır.

Dijital gösterge paneli ile sürücünün ihtiyaç duyduğu bilgiye pratik bir şekilde ulaşmasına imkan tanıyan, önde geliştirilmiş süspansiyon yapısı ve arkada yük miktarına göre ayarlanabilir süspansiyon özelliği gibi UTV motorlar hakkında daha birçok ayrıntılı bilgiye CF Moto sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri yerinde incelemek istiyorsanız, bayi&servis kategorisinden size en yakın noktaları kolayca bulabilirsiniz!

U Force 550

Daha rahat ve yumuşak bir sürüş sağlayan EPS (Electric Powered Stering) elektronik gidon sistemine sahip olan U Force 550 UTV, ayarlama kolu bulunan direksiyonu sayesinde muhteşem sürüş deneyimleri edinmeye fırsat tanır. Otomatik vites yapısı ile arazide ve asfalt yolda vites değiştirme zahmetine girmeden kolay bir şekilde yolculuk yapmayı da olanaklı hale getiren U Force 550, ayarlanabilir arka süspansiyonu ile taşınmakta olan yükün miktarına göre istenilen düzeye getirilir ve bu sayede yolculuklarda konforu ve performansı her daim korur. İster ticari, ister eğlence, isterseniz de spor amaçlı kullanabileceğiniz U Force 550 UTV, sürücünün ve yolcunun güvenliği ön planda tutularak tasarlanan araçtır.

Z Force 800-EX

Motorda üretilen gücü maksimum bir şekilde tekerleğe aktararak zorlu koşulların üstesinden kolay bir şekilde gelmeyi sağlayan Z Force 800-EX UTV; bağımsız süspansiyon özelliği sayesinde engebeli arazilerde rahat bir şekilde yol almayı mümkün kılar. İş, aktivite ve spor gibi farklı amaçlar için değerlendirilme imkânı bulunan Z Force UTV, seri ve ani hızlanmayı sağlayan tasarımı ile arazide yol almayı kolaylaştırmasının yanı sıra, asfalt yollarda da efektif şekilde değerlendirilebilecek olan araçtır. Ergonomik tasarımı, sürücünün güvenliğini düşünerek oluşturulan koruyucu yapısı ve yüksek performans sergileyen motoru ile Z Force UTV; off road aktivitelerin vazgeçilmezlerinin başında gelmektedir.

Dijital gösterge paneli ile sürücünün ihtiyaç duyduğu bilgiye pratik bir şekilde ulaşmasına imkân tanıyan, önde geliştirilmiş süspansiyon yapısı ve arkada yük miktarına göre ayarlanabilir süspansiyon özelliği gibi UTV motorlar hakkında daha birçok ayrıntılı bilgiye CF Moto sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri yerinde incelemek istiyorsanız, bayi&servis kategorisinden size en yakın noktaları kolayca bulabilirsiniz!

Fiyat Listesi