Yeni Ufuklar Keşfedin!

4x4’LÜK SÜRÜŞ KEYFİ

Z FORCE 1000 SPORT
U FORCE 600
Yeni Ufuklar Keşfedin!

Yeni ufuklar keşfetmek için üretilen Zforce 1000 Sport, güçlendirilmiş 58 Kw güç üreten, dört zamanlı, sıvı soğutmalı, 963 cc çift silindirli V-Twin motoru ile sizi eğlence dolu bir maceraya davet ediyor.

Daha Fazla Bilgi Al
4X4 SÜRÜŞ
KEYFİ

Karşı konulmaz gücü ve etkileyici tasarımı ile performansı doruklarda yaşamanı sağlayacak Yeni U Force 600 ile arazinin kurallarını yeniden belirleyin.

Daha Fazla Bilgi Al

TRAKTÖR T1

Modern tasarımları, aerodinamik özellikleri ve sürücünün güvenliğini ön planda tutan aksesuarları ile zorlu arazi şartlarında kolay bir şekilde yol almayı sağlayacak olan TRAKTÖR T1 modelleri, CFMOTO sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Hobi amaçlı kullanımının yanı sıra; bahçe, tarla ve çiftlik gibi faaliyetlerde de etkili bir biçimde değerlendirilme imkanı bulunan ve sağlam çekisi sayesinde römork gibi araçları pratik bir şekilde taşımayı sağlayan TRAKTÖR T1 motorlar, kullanıcılara farklı sürüş deneyimleri yaşatacak araçlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Zor Şartların Üstesinden Gelen TRAKTÖR T1 Motorlar

CFMOTO kategori sayfalarında, çeşitli özellikleri ile öne çıkan pek çok TRAKTÖR T1 yer almaktadır. Korumalı gövde yapısı ve emniyet kemeri ile sürücünün ve yanındaki insanın güvenliğini önde tutan TRAKTÖR T1 modelleri, geliştirilmiş motor bloğu sayesinde gücü tekerleğe maksimum düzeyde ileterek ani hızlanmalara ve yüksek hızlara çıkmalara fırsat tanımaktadır. Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde off-road aktivitelerde ve işlerde efektif bir şekilde kullanılabilen TRAKTÖR T1 modelleri, on-road sürüşlerde de değerlendirilebilmektedir. 2x4 ve 4x4 seçim özelliği sayesinde zorlu şartların üstesinden gelmeyi kolaylaştıracak olan CFMOTO TRAKTÖR T1’ler, daha rahat sürüş imkanı sağlayan hidrolik gidon sistemi kullanılarak tasarlanan direksiyonu ile keyfinize keyif katacaktır. Geniş torpidosu ve korunaklı kasası sayesinde kişisel eşyaları da güvenli bir biçimde taşımayı kolaylaştıran TRAKTÖR T1 modelleri, ön cam koruması ile sürücüyü dışarıdan gelebilecek etkilere karşı koruyan, fonksiyonel ve kaliteli araçlardır.

Dijital gösterge paneli ile sürücünün ihtiyaç duyduğu bilgiye pratik bir şekilde ulaşmasına imkan tanıyan, önde geliştirilmiş süspansiyon yapısı ve arkada yük miktarına göre ayarlanabilir süspansiyon özelliği gibi TRAKTÖR T1 hakkında daha birçok ayrıntılı bilgiye CFMOTO sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri yerinde incelemek istiyorsanız, bayi&servis kategorisinden size en yakın noktaları kolayca bulabilirsiniz!

Z FORCE 1000 SPORT

Tek bir düğmeyle 4x4 ve 2x4 seçim özelliği ile hem arazide hem de düz yolda kontrollü ve rahat bir şekilde sürüş yapmanızı sağlıyor.


Dijital gösterge paneli ile sürücünün ihtiyaç duyduğu bilgiye pratik bir şekilde ulaşmasına imkân tanıyan, önde geliştirilmiş süspansiyon yapısı ve arkada yük miktarına göre ayarlanabilir süspansiyon özelliği gibi TRAKTÖR T1 motorlar hakkında daha birçok ayrıntılı bilgiye CFMOTO sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri yerinde incelemek istiyorsanız, bayi&servis kategorisinden size en yakın noktaları kolayca bulabilirsiniz!

Fiyat Listesi