Yeni Ufuklar Keşfedin!

Z FORCE 1000 SPORT
Yeni Ufuklar Keşfedin!

Yeni ufuklar keşfetmek için üretilen Zforce 1000 Sport, güçlendirilmiş 58 Kw güç üreten, dört zamanlı, sıvı soğutmalı, 963 cc çift silindirli V-Twin motoru ile sizi eğlence dolu bir maceraya davet ediyor.

Daha Fazla Bilgi Al

UTV

Modern tasarımları, aerodinamik özellikleri ve sürücünün güvenliğini ön planda tutan aksesuarları ile zorlu arazi şartlarında kolay bir şekilde yol almayı sağlayacak olan UTV modelleri, CF Moto sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Hobi amaçlı kullanımının yanı sıra; bahçe, tarla ve çiftlik gibi faaliyetlerde de etkili bir biçimde değerlendirilme imkanı bulunan ve sağlam çekisi sayesinde römork gibi araçları pratik bir şekilde taşımayı sağlayan UTV motorlar, kullanıcılara farklı sürüş deneyimleri yaşatacak araçlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Zor Şartların Üstesinden Gelen UTV Motorlar

CF Moto kategori sayfalarında, çeşitli özellikleri ile öne çıkan pek çok UTV motor yer almaktadır. Korumalı gövde yapısı ve emniyet kemeri ile sürücünün ve yanındaki insanın güvenliğini önde tutan UTV modelleri, geliştirilmiş motor bloğu sayesinde gücü tekerleğe maksimum düzeyde ileterek ani hızlanmalara ve yüksek hızlara çıkmalara fırsat tanımaktadır. Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde off-road aktivitelerde ve işlerde efektif bir şekilde kullanılabilen UTV modelleri, on-road sürüşlerde de değerlendirilebilmektedir. 2x4 ve 4x4 seçim özelliği sayesinde zorlu şartların üstesinden gelmeyi kolaylaştıracak olan CF Moto UTV’ler, daha rahat sürüş imkanı sağlayan hidrolik gidon sistemi kullanılarak tasarlanan direksiyonu ile keyfinize keyif katacaktır. Geniş torpidosu ve korunaklı kasası sayesinde kişisel eşyaları da güvenli bir biçimde taşımayı kolaylaştıran UTV modelleri, ön cam koruması ile sürücüyü dışarıdan gelebilecek etkilere karşı koruyan, fonksiyonel ve kaliteli araçlardır.

Dijital gösterge paneli ile sürücünün ihtiyaç duyduğu bilgiye pratik bir şekilde ulaşmasına imkan tanıyan, önde geliştirilmiş süspansiyon yapısı ve arkada yük miktarına göre ayarlanabilir süspansiyon özelliği gibi UTV motorlar hakkında daha birçok ayrıntılı bilgiye CF Moto sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri yerinde incelemek istiyorsanız, bayi&servis kategorisinden size en yakın noktaları kolayca bulabilirsiniz!

U Force 550

Daha rahat ve yumuşak bir sürüş sağlayan EPS (Electric Powered Stering) elektronik gidon sistemine sahip olan U Force 550 UTV, ayarlama kolu bulunan direksiyonu sayesinde muhteşem sürüş deneyimleri edinmeye fırsat tanır. Otomatik vites yapısı ile arazide ve asfalt yolda vites değiştirme zahmetine girmeden kolay bir şekilde yolculuk yapmayı da olanaklı hale getiren U Force 550, ayarlanabilir arka süspansiyonu ile taşınmakta olan yükün miktarına göre istenilen düzeye getirilir ve bu sayede yolculuklarda konforu ve performansı her daim korur. İster ticari, ister eğlence, isterseniz de spor amaçlı kullanabileceğiniz U Force 550 UTV, sürücünün ve yolcunun güvenliği ön planda tutularak tasarlanan araçtır.

Z Force 800-EX

Motorda üretilen gücü maksimum bir şekilde tekerleğe aktararak zorlu koşulların üstesinden kolay bir şekilde gelmeyi sağlayan Z Force 800-EX UTV; bağımsız süspansiyon özelliği sayesinde engebeli arazilerde rahat bir şekilde yol almayı mümkün kılar. İş, aktivite ve spor gibi farklı amaçlar için değerlendirilme imkânı bulunan Z Force UTV, seri ve ani hızlanmayı sağlayan tasarımı ile arazide yol almayı kolaylaştırmasının yanı sıra, asfalt yollarda da efektif şekilde değerlendirilebilecek olan araçtır. Ergonomik tasarımı, sürücünün güvenliğini düşünerek oluşturulan koruyucu yapısı ve yüksek performans sergileyen motoru ile Z Force UTV; off road aktivitelerin vazgeçilmezlerinin başında gelmektedir.

Dijital gösterge paneli ile sürücünün ihtiyaç duyduğu bilgiye pratik bir şekilde ulaşmasına imkân tanıyan, önde geliştirilmiş süspansiyon yapısı ve arkada yük miktarına göre ayarlanabilir süspansiyon özelliği gibi UTV motorlar hakkında daha birçok ayrıntılı bilgiye CF Moto sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri yerinde incelemek istiyorsanız, bayi&servis kategorisinden size en yakın noktaları kolayca bulabilirsiniz!

Fiyat Listesi