CFMOTO resmî web sayfasında yer alan videolar kategorisinde; üretimi yapılan UTV, ATV ve Touring motosiklet modelleri hakkında kullanıcıları daha iyi ve sağlıklı bir şekilde bilgilendirmek adına çekilen pek çok tanıtım ve reklam filmi yer almaktadır.

CFMOTO Araçlarına Dair Videolar

Off-road veya on-road aktivitelerde efektif bir şekilde değerlendirilebilecek birçok modelin üretimini yapan CFMOTO’nun Türkiye’deki temsilciğini üstlenen Uğur Motorlu Araçlar (UMA) A.Ş. verdiği hizmet ile kullanıcılardan tam not almaya devam etmektedir. Motosikletlerden arazi araçlarına kadar geniş bir yelpazede üretim yapan CFMOTO’nun farklı pek çok kullanıcıya hitap eden modellerinin, arazi veya yol şartlarında ne şekilde hareket ettiklerine ve hangi özelliklere sahip olduklarına dair detaylar videolar ile en iyi şekilde anlatılmaktadır. Yeni üretimi yapılan motosiklet modellerinin reklamlarından ATV ve UTV araçlarının arazideki yeteneklerinin neler olduğunun anlatıldığı tanıtım filmlerine kadar farklı pek çok video, CFMOTO sayfalarında sizleri bekliyor!

Eğer siz de CFMOTO kategorilerinde yer alan araçlardan biri hakkında edindiğiniz detaylı bilgiyi videolar ile daha da artırmak istiyorsanız, bu kategoride yer alan tanıtım ve reklam filmlerini inceleyebilir; araca dair merak ettiğiniz tüm sorulara en sağlıklı cevapları bulabilirsiniz!

Fiyat Listesi